BİZ

Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

Peki biz kimiz?

Donanım ve tecrübelerimizi her geçen gün artan heyecanımızla bir araya getirerek yaratıcı işler yapan dinamik bir ekibiz. Fark oluşturan özgün çözümler ve daima avantajlı yaratıcı fikirlerle sizler için en iyisini düşünüyoruz. Gereksinim ve isteklerinizi okuyarak, rakipleriniz arasından öne çıkmanız için sizlere ışık tutuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Grafik Tasarım; Firmaların tanıtımında grafik tasarım çok önemli yer tutmaktadır. Örneğin; grafik tasarımı iyi olmayan bir logo, kurumsal kimlik veya katalog tasarımı hedef kitleye gereken mesajı verememekte, kurum imajının kötü algılanmasına sebep olmaktadır. Ajans Modern ekibi olarak farklılık yaratan özgün tasarımlar ile sizlere daima getirisi olan çözümler sunuyoruz.

Web Tasarım; Sonsuz internet platformunda görünürlük bir çok açıdan başarılı web siteleri hazırlamakla olmaktadır. Unutmayınız; internet kullanıcıları, öncelikli olarak bir firma hakkında bilgi almak için web sitelerini ziyaret ederler. Hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun web sitesini projelendirip kısa süre içerisinde çalışır hale getiriyoruz.

Reklam ve Tanıtım Filmi; Ajans Modern ekibi olarak biz sizi iyi anlatabilmek, hedef kitleniz ile buluşturabilmek derdindeyiz. İşte bu yüzden reklam fotoğraf çekimlerinde ve video tanıtım filmlerinde markanın ve hedef kitlenin beklentilerine odaklanarak, markanın ürününü ya da hizmeti en iyi şekilde ifade ediyoruz. Tabii teknolojisinin bize tanıdığı tüm imkanlar ile!

Marka Danışmanlığı; Doğru bir isim, bir markanın en değerli varlığıdır. Tescil edilebilir marka adı bulmanın giderek zorlaştığı günümüzde marka ismi yaratma bir uzmanlık gerektirir. Ajans Modern ekibi, marka stratejisi konusundaki uzmanlığı ile iyi bir marka adının nelere sahip olması gerektiğini bilir, markanıza en doğru ismi bulur ve logosunu tasarlar.

Sosyal Medya; Tüm sosyal medya hesaplarınızı marka imajınızı yansıtacak şekilde oluşturuyor, müşteri portföyünüzü genişletmeye yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sosyal medyanın gücünü kullanarak hedef kitle, içerik, analiz ve raporlama teknikleri ile markanızı dijital mecralarda üst konuma taşıyor ve bilinirliğini arttırıyoruz.

Bizi Onlara Sorun:

Tasarımın gücünden yararlanıyoruz...