BİZ

Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

Peki biz kimiz?

Donanım ve tecrübelerimizi her geçen gün artan heyecanımızla bir araya getirerek yaratıcı işler yapan dinamik bir ekibiz. Fark oluşturan özgün çözümler ve daima avantajlı yaratıcı fikirlerle sizler için en iyisini düşünüyoruz. Gereksinim ve isteklerinizi okuyarak, rakipleriniz arasından öne çıkmanız için sizlere ışık tutuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Video, Fotoğraf ve Drone Çekimi; Ajans Modern ekibi olarak biz sizi iyi anlatabilmek, hedef kitleniz ile buluşturabilmek derdindeyiz. İşte bu yüzden video, fotoğraf çekimlerinde ve tanıtım flimlerinde yalın olmaya, hedef kitlenin beklentilerine odaklanmaya, ürünü ya da hizmeti en iyi şekilde ifade ediyoruz. Tabii teknolojisinin bize tanıdığı tüm imkanlar ile!

Grafik Tasarım; Firmaların tanıtımında grafik tasarım çok önemli yer tutmaktadır. Örneğin; grafik tasarımı iyi olmayan bir kurumsal kimlik veya katalog hedef kitleye gereken mesajı verememekte, kurum imajının kötü algılanmasına sebep olmaktadır. Ajans Modern ekibi olarak farklılık yaratan kreatif çalışmalar ile sizlere daima getirisi olan çözümler sunuyoruz.

Web Tasarım; Sonsuz internet platformunda görünürlük bir çok açıdan başarılı web siteleri hazırlamakla olmaktadır. Unutmayınız; internet kullanıcıları, öncelikli olarak bir firma hakkında bilgi almak için web sitelerini ziyaret ederler. Hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun web sitesini projelendirip kısa süre içerisinde çalışır hale getiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi; Tüm sosyal medya hesaplarınızı marka imajınızı ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde oluşturuyor, yönetiyor ve daha fazla kitleye ulaşıp bu kitle ile sürekli etkileşim halinde kalarak müşteri portföyünüzü genişletmeye yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sosyal medyanın gücünü kullanarak hedef kitle, içerik, analiz ve raporlama teknikleri ile markanızı dijital mecralarda üst konuma taşıyor ve bilinirliğini arttırıyoruz.

Marka Danışmanlığı; Doğru bir isim, bir markanın en değerli varlığıdır. Tescil edilebilir marka adı bulmanın giderek zorlaştığı günümüzde marka ismi yaratma bir uzmanlık gerektirir. Ajans Modern ekibi, marka stratejisi konusundaki uzmanlığı ile iyi bir marka adının nelere sahip olması gerektiğini bilir ve markanıza doğru ismi koyar.

Bizi Onlara Sorun:

Daha fazlasını bilmek için...